חיסכון לילדים – למה זה כל כך חשוב?חיסכון לילדים – למה זה כל כך חשוב?

המצב הכלכלי כיום של רוב המשפחות אינו טוב. רבים לא מצליחים לגמור את החודש וגם אם מצליחים לגמור אותו לא מצליחים לחסוך כסף. כתוצאה מכך לא מעט אנשים לא שמים כסף בצד ל"ימים קשים יותר" מה שאומר שכשמגיעים הימים הללו אין כל כך אפשרות לממן אותם… אחד הדברים שלא מעט אנשים כן נותנים עליהם את הדעת הוא חיסכון לילדים, מכיוון שהם מבינים את המשמעות של זה ויודעים שאם עכשיו הם לא ישימו כסף בצד בשביל הילדים שלהם סיכוי סביר שבעתיד יהיה להם קשה לממן אירועים שלהם, קניית בית ועוד.

 

לאילו מטרות חיסכון לילדים הולך?
חיסכון לילדים יכול ללכת לכל מיני מטרות כפי שציינו. המטרה העיקרית היא לאפשר לילדים בבגרותם לצאת לחיים שלהם כשיש להם משהו בכיס, מה שאומר שאם הם ירצו לנסוע לטיול הגדול לאחר הצבא הם יוכלו לעשות את זה בלי שיצטרכו לעבוד לפני. מטרה חשובה עוד יותר היא לסייע להם להתחיל את החיים האמיתיים בקלת יתרה, מה שאומר סכום התחלתי לבניית בית, מימון של החתונה ובכלל, היכולת להתחיל את החיים עם משהו בכיס היא התחלה ברגל ימין מה שגם בהמשך החיים יסייע להם להתנהל כלכלית טוב יותר ונכון יותר.

 
אז כמה ואיפה לחסוך?
בשביל לדעת איפה לשים את הכסף כדאי להתייעץ עם מומחים או לקרוא חומרים רלוונטיים כמו FINANCE GUIDE בניהול עדי דרך. אפשר אומנם לעשות את זה לבד וכמו כולם לפתוח פק"ם בבנק, אך אם מבררים טוב יותר אפשר לקבל הרבה יותר על הכסף שחוסכים במהלך השנים. כמה לחסוך זו כבר שאלה של יכולת ועדיף כמובן כמה שיותר, אך חשוב לזכור שחיסכון על חשבון מינוס או הלוואות בבנק לא מוביל לשום מקום ואפילו מושך אחורה.
אלו שעושים את הצעד הזה ושמים כל חודש כסף בצד, ברבות הימים מקבלים את התמורה לכך ולאחר מעשה בבוא היום הם מבינים את החשיבות הרבה בכך. כל סכום שיהיה בחיסכון, גם אם הוא סכום מועט יסייע לילדים שלנו.

 

שתף את הפוסט

חיסכון לילדים – למה זה כל כך חשוב?

חיסכון לילדים – למה זה כל כך חשוב?

חיסכון לילדים – למה זה כל כך חשוב?